Kariéra u nás

Existují dva pohledy na vydělávání peněz a hospodaření s nimi. Ten první říká, že svá přání musíte přizpůsobit svým příjmům. Ten druhý je odvážnější. Je o přizpůsobování příjmů Vašim přáním. Oba jsou bezpochyby správné.

Jakým se řídíte Vy?

 Jste nespokojeni se současným systémem ve vaší velké makléřské společnosti, kde se provize od partnerů rozpouští  v nemalé struktuře a myslíte  si, že Vaše práce by mohla být ohodnocena mnohem více? Nesouhlasíte s neustálým obhajováním svých pozic? V tom případě je čas na změnu.

 

Naše společnost nepatří k největším na trhu, ale  díky servisní společnosti Broker Trust můžeme našim spolupracovníkům nabídnou nadstandardní, ne-li bezkonkurenční ohodnocení za jejich práci.

 V našem týmu finančních poradců neklademe důraz na kvantitu ale kvalitu poradců. Do svých řad přijímáme nové spolupracovníky se zkušenostmi  na finančním trhu a jsem schopni jim garantovat nástupní pozice.

Tím dáváme poradcům volnost v  plánování  jejich  vlastních příjmů bez stresu za neplněné výkony. Garantované pozice neznamenají nemožnost dalšího kariérního růstu, snaha a píle je vždy oceněna, a s rostoucí kvalifikací a odborností je možnost dále stoupat v kariéře finančního poradce v naší společnosti. 

 Staňte se společníky v našem týmu, zvyšte si provize a pracujte v příjemném mladém kolektivu.

 

YzZkZDE0M