Jdi na obsah Jdi na menu
 

SPOŘENÍ

Příspěvky

Stavební spoření

Stavební spoření je jeden z druhů konzervativního spoření. Jeho účelem je zpřístupnit majitelům stavebního spoření výhodné podmínky při řešení jejich bytové problematiky. Stavební spoření se zakládá při spoluúčasti státu a tvoří se podmínky pro přípravu vlastního kapitálu, který neumožňuje žádná jiná forma spoření. Společně s výhodným bankovním úvěrem se poté vytváří příznivé podmínky pro financování vlastního bydlení.

V České republice je dnes stavební spoření díky svým příznivým podmínkám stále jedním z nejoblíbenějších spořicích produktů a je také třetí nejrozšířenější formou financování vlastního bydlení.

 

Penzijní připojištění

Penzijní připojištění známé také jako důchodové připojištění je jeden z možných druhů spoření sloužící k zajištění finančních prostředků na důchodový věk. V důchodu budete tedy pobírat jak důchodové pojištění, tak i důchodové připojištění. Na penzijní připojištění může přispívat také zaměstnavatel. S celou problematikou penzijního připojištění je vám připraven pomoci náš tým profesionálů.